1998 yılında kurulan firmamız armatür, aplik ve avize üretimi yapmaktadır. Kurulduğu yıldan itibaren ürün yelpazesinde devamlı yenilik içinde olan OKTAY ELK. AYD. SAN. TİC. LTD. ŞTİ., bu gün tam 200'den fazla çeşit'le müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bir çok yapı market sektörü ve diğer önemli projelere imza atan firmamız yenilikçi ve memnuniyet politikasıyla sektörde daima Pazar payı bulmuş bir firma olarak, her geçen gün daha da ilerilere ulaşmak adına çalışma yapmaktadır.

Türkiye'nin en büyük aydınlatma üretim kapasitesine sahip olan OKTAY AYDINLATMA günlük 5000 adet armatür, aplik ve avize üretimi yapabilmektedir. Tamamen kendi üretim tesislerinde yaptığı ürünleri müşterilerine sunmaktan onur duymaktadır. 2008 yılında Düzce ilinde yaptığı 7000m2 kapalı alanı bulunan fabrikasıyla sektörümüzün en büyük firmalarından biri olmuştur, OKTAY AYDINLATMA…

Yenilikçi ve samimi hizmet politikasıyla kalitesinden ödün vermeyen firmamız, müsterilerinin memnuniyetini hep ön planda tutmuştur ve tutmayada devam edecektir.

Türkiye'nin en önemli firmalarıyla birlikte çalışan ve ürettiklerini satabilen OKTAY AYDINLATMA dünyanın bir çok ülkesine'de ihracat yapmaktadır. İlkesi; (kazandır - kazan) olan firmamız bu çalışma prensibiyle tüm müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. En önemli unsur üretimden satışa kadar takım ruhunu içinde besleyen ve hayata geçirmeyi başarmış firmamız uzun yıllar müşterileriyle beraber yeni ürün concepti ile hizmetini sonuna kadar sunmaya kararlıdır.

OKTAY AYDINLATMA ürünlerinin alım&satımını gerçeklerştiren ve ileride firmamızın ürünlerini seçecek olan tüm müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Hep birlikte daha iyiye doğru ilerlemek adına yaptıgımız çalışmalarımızı sunmaktan onur duyuyoruz.

Saygılarımızla...